Zapewnij swemu zwierzakowi najlepsze warunki higieniczne, zakupując dobry żwirek drewniany

Posted on 27/02/2021 7:43am

Opiekunowie zwierząt bywają niesamowicie przywiązani do swych czworonogów i nierzadko chcą zagwarantować im to, co najlepsze. Tyczy to zarówno jedzenia czy komfortowych legowisk, fajnych zabawek i przysmaków, jak też komfortowych warunków skorzystania z toalety. Opiekunowie kotów nabywają dla nich profesjonalne żwirki do kuwet.


Żwirek niesie dużo korzyści


Zastosowanie żwirku do kociej kuwety daje dużo korzyści, tak i dla czworonoga, jak też dla jego opiekuna. Żwirek pozwala utrzymać higienę w kociej toalecie oraz znacznie ułatwia sprzątanie po zwierzakach. Jego zastosowanie dobrze neutralizuje również wonie dobywające się z kuwetki, dzięki czemu w łazience lub w odmiennym miejscu, gdzie ona znajduje się, łatwiej jest utrzymać świeże powietrze. Posiada to znaczenie także dla kota, ponieważ pewne zwierzęta nie chcą załatwiać się w brudnym miejscu, a wykorzystanie odpowiednio dobranego żwirku pozwala efektywnie czyścić kuwetę, wynosząc tylko zbrylone nieczystości.

Masz ochotę przejrzeć inne zajmujące artykuły? Zachęcamy w takim razie na witrynę autora (https://sport-dog.pl/). Tam czekają na Ciebie dokładne szczegóły.

kot
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu


Do własnej dyspozycji mamy przeróżne żwirki


Teraz żwirki dla kota nabędziemy we wszelkich marketach z produktami dla zwierząt, jak także w znaczniejszych supermarketach. Bogaty okazuje się też wybór artykułów dla kotków, przez co każdy właściciel bez trudu wybierze rzeczy idealne dla potrzeb przyjaciela - sprawdź więcej . Nowoczesny żwirek drewniany dla kota okaże się doskonały w wypadku tych opiekunów zwierząt, którzy pragną wrzucać zanieczyszczenia bezpośrednio do klozetu. Ręczony żwirek nie zapcha rur kanalizacyjnych oraz zapewnia szybkie oraz niekłopotliwe sprzątanie.

Jaki żwirek wybrać?

Właściciele kotów stają przed nie lada zadaniem: jaki żwirek wybrać dla swojego ulubieńca.

Z pewnością pod tym linkiem (http://zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-wydry/58) dane w tamtym miejscu zawarte bardzo Cię zaciekawią i dowiesz się wielu świeżych, podobnych informacji, które oczekują na Ciebie właśnie tutaj.

Żwirek drewniany występuje w formie lekkich trocin lub wałeczków. Pod wpływem nieczystości zbryla się, co można dogodnie wykorzystywać, aby na bieżąco czyścić kocią kuwetę, albo rozpada na pył i opada na sam spód kuwety. Żwirki drewniane wyróżniają się miłym oraz subtelnym żywicznym aromatem, znakomicie radzą sobie z neutralizowaniem woni. Zdarza się, że koty nie akceptują żwirków niezbrylających się, bo powstający pył opada na dno kuwety i zwierzak wyczuwa w nich brzydki zapaszek. Alternatywą dla żwirków drewnianych bywają produkty silikonowe, sepiolitowe oraz bentonitowe.

Tags: koty, kuweta, kocia toaleta