Uniwersalny prezent – kwiaty

Posted on 16/01/2022 7:18am

Niektórzy socjologowie twierdzą, że stereotypy związane z płcią nie istnieją, że są jedynie wymysłem. I sporo osób, które parają się naukowo sprawą oddziaływania kultury zgadza się z podobnymi uwagami. Można dojść do wniosku, że nie jest to zupełna prawda, ale są spostrzeżenia, które niełatwo lekceważyć. Dobrym przykładem są kwiaty.
Storczykowiec różowy
Author: Tauolunga
Czy mężczyźni cenią sobie kwiaty? Prawdopodobnie jakieś 10 % populacji tak. A co z pozostałym odsetkiem? Dla nich urocze róże są obojętne. Kobiety za to w przytłaczającej większości kwiaty kochają. Dodatkowo zazwyczaj mogą rozpoznać ich gatunki, których mężczyzna całkowicie nie może nazwać. O ile mieszkasz w Gdyni i pragniesz sprawić swojej żonie radość, odszukaj pobliski sklep z kwiatami. Do Google wpisz hasło „dekoracje weselne Wrocław"”.Surfinie
Author: seeks2dream
Parę krwistych róż to idealny upominek, który zaświadcza o tym, że dający ma silne uczucia do obdarowanej. Warto je ofiarowywać przy doniosłych sytuacjach, takich jak np. obiad w restauracji lub oświadczyny. Innej barwy róże należy ofiarowywać kobietom, wobec których nie mamy romantycznych uczuć, a zamierzamy jej na przykład odwdzięczyć się za pomoc. Osoby, które mieszkają w Szczecinie, mogą odnaleźć najbliższy sklep z kwiatami, do Google wstawiając frazę „pracownia magenta”. Później trzeba wejść na Google Maps i znaleźć konkretną lokalizację.

Kwiat surfinii
Author: unforth
Jest kwestia, którą zawsze należy mieć na uwadze, gdy chcemy komuś dać kwiaty. Są kwiaty, które ofiarowuje się wyłącznie przy pewnych okazjach. Sporą niezręcznością byłoby danie komuś bukietu kwiatów, które tradycyjnie są powiązane z pogrzebem.

Jeżeli zafascynowała Cię omawiana w tym poście kwestia, zobacz treść na witrynie (https://www.zielonaprzestrzen.pl/), którą zapewne także uznasz za przydatną.

Słabym pomysłem jest też wręczenie niewiaście w Dzień Kobiet goździków, bo są związane one z prymitywnym obyczajem rodem z okresu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Bukietów nie należy dawać mężczyznom. Pana rozweseli dobry alkohol albo wciągająca lektura. Jeżeli poszukujesz dobrze zaopatrzonej kwiaciarni w Krakowie, do Google, wklep frazę „kwiaciarnia Kraków”.

Tags: kwiaty, mężczyzna, alkohol, Dzień Kobiet, Google