Twój pies dużo dla Ciebie znaczy

Posted on 06/02/2020 7:36am

Kochasz go niemal jak członka rodziny i dałbyś mu wszystko to, co najdoskonalsze.


Ubóstwia biegać po lesie, bardzo dobrze, jeśli robi to bez smyczy. Starasz mu się to dać, lecz obawiasz się, iż znowu pogna za sarną.
Kiedyś już tak uciekł i bałeś się , że go nie odnajdziesz. Tamtym razem się udało, lecz teraz masz duże obawy, by mu na to pozwalać. Szkoda Ci go, ponieważ zdajesz sobie sprawę z tego, jak to bardzo lubi, ale obawa o niego zwycięża w tym momencie. Jest sposób, aby osiągnąć kompromis w tej sprawie. Czy zdajesz sobie sprawę, że są specjalne elektroniczne obroże, które niesłychanie ułatwiają takie spacery? Trzeba jednak od razu napomknąć, że nie okazuje się to zwykła obroża - sport-dog.pl -, a szczerzej powiedziawszy pomoc treningowa, która ma na celu nauczyć Twojego psa reagować na polecenia. Jaki sposobem? To proste. Takie elektroniczne obroże wysyłają do goniącego przed siebie psa sygnały, którymi bywają wibracje, dźwięk albo również Impuls elektrostatyczny. Jasne, że pies musi zostać wcześniej nauczony, co konkretny sygnał dla niego znaczy, bo jak zaznaczyliśmy wcześniej elektroniczne obroże okazują się pomocą treningową. Trzeba jednakże zaznaczyć, iż wielu właścicieli psów niesłychanie je chwali.

Jeśli poszukujesz zbliżonych danych na omawiany temat, to również rzuć okiem na kolonie jeździeckie pokrewne portale, które podnoszą tę problematykę.

Dają niesamowite wyniki, a każdy jeden Spacer po lesie nie okazuje się stresującym zajęciem.


broń palna
Author: Hill’s


Zakup dla własnego psa taką obrożę.
Momentalnie zauważysz, jak szybko nauczy się reagować na wysyłane przez Ciebie komendy, a Ty będziesz mieć pewność, że Twój pupil nigdy Ci nie ucieknie goniąc za zwierzyną.

Tags: trening, Impuls, Spacer, właściciel, psów