Pomocne akcesoria dla pieska

Posted on 11/10/2018 7:18am

Planując nabycie czworonoga, każdy przyszły właściciel winien się przygotować na ewentualność dbania o jego higienę, ciągłe wyprowadzanie, przyszykowanie mu odpowiedniego miejsca noclegowego, itd.. Na pewno każdy hodowca psa potwierdzi, że psina to nie tylko przyjemność, ale też i zobowiązanie.


Author: Ramón Portellano
Source: http://www.flickr.com
Jednak w dzisiejszych czasach spełnianie wszystkich tychże obowiązków możemy sobie ułatwić. W miejscu pracy posiadamy dostęp do współczesnych technik, które wyręczają nas w wykonywaniu rozmaitych czynności. W Podczas opieki nad zwierzakiem także mogą pomóc nam obroże antyszczękowe, lokalizatory psów, niewidoczne płoty, automatyczne pojniki, itd.. Dzięki takim akcesoriom niejeden właściciel psa ma o wiele więcej wolnego czasu dla siebie, a powszednie zadania stają się prawdziwą przyjemnością.

Gadżety wyjątkowo przydatne w powszednim życiu to nowoczesne pojniki automatyczne, które pozwalają pieskowi pić bieżącą wodę o stałym przepływie. Dzięki nim pies popija czystą wodę, ponieważ we wnętrzu tego typu
Author: Belo Horizonte - MG
Source: http://www.flickr.com
urządzeń zamontowane są filtry które ją oczyszczają z piasku, z sierści, oraz innych osadów. Pieski, które sprawiają szczególne kłopoty w czasie nauki, powinny zostać wyposażone w elektroniczne obroże. Z nimi trening czworonoga następuje prędko i bezproblemowo. Korzystając z tego akcesorium instruktor zazwyczaj może wykorzystania paru stopni impulsów długich i krótkich, ostrzegawczych drgań, a czasem funkcji Booster. Jeżeli zaś idzie o legowisko, musi być ono rzecz jasna wielkością dostosowane do wielkości naszego psa, a pranie czy czyszczenie go nie powinno nam sprawiać zbytnich trudności.

To samo się tyczy misek do karmienia. Dobrze gdy są one podgumowane, wówczas nie ślizgają się po równej powierzchni. Wszelkiego typu akcesoria dla psów wymienione wcześniej oraz obróżki i smycze dla psów, odpowiednie zabawki dla nich przeznaczone, szampony oraz szczotki, środki przeciw pchłom, kości, gryzaki, klatki dla psów (znacznie ułatwiające transport piesków) nabędziemy w wyspecjalizowanych marketach zoologicznych (stacjonarnych lub też on-line), a poniektóre z nich także na odpowiednich półkach w większych hipermarketach.

Tags: akcesoria, obroże