Pastuch elektryczny dla naszego psa – z jakiego powodu warto kupić?

Posted on 18/10/2019 7:21am

Jeżeli jesteś szczęśliwym właścicielem domu, ogrodu oraz psa, niewątpliwie myślisz nad właściwym kojcem dla pupila. Zwierzak nie powinien biegać po całym trawniku, niszcząc rabaty lub grządki z warzywami. O wiele lepiej jest, gdy ma własne określone miejsce.
Szczeniak
Author: 褒忠國中 雲端網
Source: http://www.flickr.com
Jednak uwięzienie na łańcuchu nie jest też dobrym wyjściem. Idealną natomiast opcją jest pastuch elektryczny dla psa. Chciałbyś wiedzieć, jakie walory posiada? Przede wszystkim pastuch elektryczny dla psa nie jest widoczny. To niewidzialne ogrodzenie, dzięki któremu pies przysmaki dla yorka nie wybiegnie poza teren podwórka. Jego działanie oparte jest na przepływie prądu, jaki nie wywiera niebezpiecznego wpływu ani na zwierzaki, ani na człowieka. Jest całkowicie bezpieczny, gdyż nie razi czworonoga, ale tworzy w nim tzw. psychologiczną barierę. Pies czuje wyłącznie nieprzyjemny impuls, który przeważnie jest również poprzedzony znakiem dźwiękowym.

Jeśli spodobał Ci się omawiany wpis, kliknij ten odnośnik - z pewnością również warto zobaczyć także (https://e-hunter.pl/mokra-karma-dla-psa) następny interesujący post!

Ogrodzenie jest złożone z przewodu antenowego, nadajnika i elektronicznej obroży.Niezaprzeczalną zaletą prezentowanego rozwiązania jest możliwość swobodnego ułożenia przewodu, czego nie daje zwyczajna siatka. Przewód z łatwością przykryjemy trawą bądź korą drzewa. Wystarczy odrobina kreatywności, a szybko stanie się niedostrzegalny (sprawdź informacje). Do tego ostre druty mogą zranić psa, jeśli ten zdecyduje się, by spróbować
Psy
Author: fugzu
Source: http://www.flickr.com
przeskoczyć ogrodzenie. Mogłoby to skończyć się dla niego tragicznie. Wybierając elektrycznego pastucha, nie będziemy musieli obawiać się tych problemów. Jeżeli masz wątpliwości czy pies będzie w stanie nauczyć się, gdzie znajduje się jego miejsce, o to również nie musisz się martwić.

Czworonożny pupil szybko zrozumie, jakie jest jego terytorium. Zajmie mu to najwięcej 2 tygodnie, a ty już stale będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym ogrodem oraz nie będziesz ganić psiny za każde, nawet przypadkowe wykroczenie. Co ważne, takie ogrodzenia elektryczne można bez problemu rozbudować, dokładając następne elementy. Jeżeli w miejscu ogrodzenia chciałbyś zrobić bramę – nic prostszego – to także jest realne. Współczesne technologie umożliwiają wszystko.Dobrze jest pomyśleć nad tego rodzaju rozwiązaniem, ponieważ, jak widać, posiada ono wiele bezsprzecznych atutów. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, udaj się do sklepu i zapytaj o wszystkie kwestie.

Tags: Ogrodzenie

Source: sport-dog.pl