Obroże - na co w ogóle bywają oraz jakie dokładnie jest ich w obecnej chwili najważniejsze zadanko?

Posted on 21/09/2021 8:21am

Wbrew wSzelkim pozorom najważniejszym zadaniem obroży nie jest utrzymania psa na Smyczy - tak naprawdę jeśli dobrze się nad tą kwestią po zastanawiać to identycznie to samo zadanie mają możliwość posiadać szelki przeznaczone dla psa, które obecnie używa coraz to więcej właścicieli tych konkretnych czworonogów.
rośliny
Author: graftedno1


Pytanie więc konkretnie brzmi: Jakie dokładnie jest w obecnej chwili najważniejsze zadanie obroży?


kupować
Author: Jochen Spalding
Source: http://www.flickr.com


Jak napomknęliśmy w naszym wstępie coraz to więcej właścicieli psów postanawia wybrać szelki zamiast obrożę - tymczasem jedno nie wyklucza posiadania drugiego, a nawet i znacznie więcej - połączenie tych dwóch elementów "psiej garderoby", może nam bardzo dopomóc w razie dla przykładu zerwania się choćby części łącznej w psich szelkach (albo też niespodziewanego, czasami zdarzającego się otwarcia zapięcia, które mogliśmy nieprawidłowo zapiąć) lub gdy pies się z niej "wysmyczy", czyli najzwyczajniej z niej "wyjdzie", co jest możliwe, gdy dane szelki są przyduże albo tez pies (polecamy materac dla psa) niewiarygodnie się zaprze. W takiego rodzaju wypadkach obroża staje się awaryjnym miejscem do zapięcia smyczy, lecz nie tylko - gdy obroża nie jest używana możemy do niej bez problemu przyczepić medalik naszego psiaka albo też nawet i jego identyfikator.
Wiele obróżek ma również przy kupnie możność stworzenia na niej dla przykładu grawera lub specjalnego napisu, który może obejmować równocześnie imię psa, jak i tak naprawdę posiadać nasz adres, który to bywa najlepszym rozwiązaniem w razie ucieczki albo też zaginięcia naszego czworonoga.

Bardzo ekscytuje Cię zgłębiana w tym artykule kwestia? W takim razie bez obaw kliknij tutaj, ponieważ więcej odnajdziesz w treści (www.zielonalapka.com/pl/c/ODSTRASZACZE-CHEMICZNE/106)!

Oczywiście to zadanie posiada obecnie obowiązkowy psi czip, jednak czasem identyfikacja zajmuje dość długi czas - wtedy adres podany na obroży pokazuje się po prostu nieoceniony.

Tags: pies, Szelki, ko, Smycz, psów