Należy pomyśleć czy nie powinno zostać zainstalowane niewidoczne ogrodzenie dla psa

Posted on 06/07/2020 7:59am

Uwielbiamy naszego psa, dlatego nie pragniemy, aby na terenie naszej posiadłości, okazał się on wiązany do łańcucha, albo aby zmuszony był przesiadywać w kojcu? A równocześnie mamy już dosyć tego, że przebiega po naszych ukochanych kwiatach oraz niszczy drzewa, które mieszczą się w ogrodzie?
Pies
Source: http://pixabay.com
Na szczęście używając z nowoczesnych rozwiązań, z prostotą mamy szansę sobie radzić z tym problemem, dzięki czemu psiak będzie mógł biegać wolno, my nie będziemy zmuszeni go calutki czas doglądać, a nasz piękny ogródek będzie mógł się czuć bezpiecznie oraz dalej będzie się wspaniale rozwijać. Wystarczy jedynie, że zamontujemy nowoczesny rodzaj ogrodzenia, którego nie widać, a które będzie odczuwalne dla naszego czworonoga, ucząc go w ten sposób gdzie mu wolno biegać, a gdzie nie.

Wspaniałym pomysłem jest niewidoczne ogrodzenie dla psaIdealnym pomysłem, z którego każdy będzie usatysfakcjonowany, może stać się instalacja odpowiedniego ogrodzenia. W ziemi będą pociągnięte kable, w domu będzie mieścił się nadajnik, a w obroży naszego pupila będzie mieścił się odbiornik. Tymi kablami będziemy mieli szansę otoczyć calutki ogród, lub jedynie jego poszczególne elementy, tak aby pupil mógł biegać między roślinami, ale tylko we właściwej odległości od nich. Jeżeli będzie chciał przejść takie niewidoczne ogrodzenie dla psa (elektroniczne niewidzialne ogrodzenie dla psa (zobacz materac dla psa) DOGtrace) będzie się to łączyło z nieprzyjemnym odczuciem, które będzie zjawiało się po wysłaniu impulsu do jego obroży.

pies
Author: romana klee
Source: http://www.flickr.com
Najpierw będzie do słaby impuls zwracający uwagę, że nie wolno, a jeżeli dalej będzie się poruszał w kierunku tego co niedozwolone, to impuls będzie już mocniejszy. W ten sposób w naszym ogrodzie nie będą musiały zostać postawiane płotki, a piesek prędko nauczy się, w jakich miejscach mu wolno biegać, a w jakich nie. W zależności od rasy psa, taka tresura może potrwać krótko, albo długo, lecz zawsze zakończy się powodzeniem.

Całość będzie szybko założona

Jeśli zdecydujemy się na uruchomienie takiego ogrodzenia, to należy wyszukać firmy, która się tym trudni. Jej pracownicy przyjadą, wszystko założą i powiedzą nam w jaki sposób to funkcjonuje i co robić, by tresura naszego pupila odbywała się jak najlepiej.

Jeżeli masz chęć dowiedzieć się więcej szczegółów na przedstawiany w tym tekście wątek, to zobacz w tym miejscu śmiało uzupełniające informacje.

Nie mniej to rozwiązanie jest niedrogie, estetyczne, a dodatkowo skuteczne, zatem wszyscy będą zadowoleni.

Tags: pies, tresura