Karmy applaws i canagan zapewniają zbilansowane i pełne zalet odżywczych jedzenie dla twojego psa i kota.

Posted on 13/01/2021 8:44am

Każdy posiadacz psa lub kota chce dla swego pupila tego co najlepsze. Zaczynając od ogromu miłości, aż po miskę z jedzeniem. Powinno się mieć na uwadze, że należycie nakarmiony pupil będzie mniej chorował i piękny, a przede wszystkim będzie przy nas zawsze trwał.


zobacz polecany sklep internetowy
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Potrzeby pod względem żywienia psów i kotów są naturalnie różne od siebie, nie porównując już do żywienia człowieka. Właśnie dlatego jest produkowana karma właściwa biologicznie. Canagan jest odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby żywieniowe mięsożerców, którymi są nasze pupile. Produkty w niej zawarte to zwłaszcza mięso i mała ilość węglowodanów, a tego nie można powiedzieć o karmach, które możemy spotkać w sklepach. Karma canagan gwarantuje za to właściwie zrównoważony i analizowany przez lekarzy poziom komponentów odżywczych. Porcje białka, tłuszczu i mięsa są w niej na należytym stopniu, co skutkuje, że jest ona genialnym pokarmem dla pupila, gdyż pasuje jego biologicznym zapotrzebowaniom na dietę.

Kolejnym tak samo genialnym rodzajem idealnie zbilansowanej karmy jest producent applaws - . Są to karmy najznakomitszej jakości, spełniające wymagania zdrowego i należytego karmienia psa i kota. W produktach tej firmy znajdują się pokarmy bezzbożowe, hipoalergiczne o wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa.

Nie rezygnuj! Zachęcamy Cię, kontynuuj oglądanie zajmujących artykułów. Może Ci wówczas pomożemy? Zachęcamy więc do naszej kolejnej strony.

Dla kotów jest to 80%, zaś dla psów (Polecam Dog Design sklep) 75%. Istotne jest tutaj to, że stosowane przy produkcji jest mięso, nie tylko surowce zwierzęce.


Pies na kolanach właściciela
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Karmy applaws wyznaczają ogromnej jakości pokarm, którego genialnie dobrane wartości odżywcze odpowiadają potrzebom dietetycznym naszych pupilów. Przedsiębiorstwo postawił na najlepszą jakość i w produktach znaleźć można genialne mięsne kawałki z dodatkami. Już od dziś dzięki propozycji i opcji dopasowania pożywienia dla naszego zwierzaka, mamy możliwość zapewnić mu zdrowy rozwój i radość. Tylko dobrze dobrane i przetestowane karmy takie jak applaws czy canagan dają gwarancję, że posiłek psa lub kota jest pożywieniem pełnym wartości odżywczych i dedykowanym dla zwierząt.

Tags: psy, jedzenie, koty, karma, pokarm