Jak odpowiednio dbać o swego psa w lecie? Garść porad dla wielbicieli psów

Posted on 02/04/2022 7:35am

Jeśli masz swego czworonoga, wtedy z pewnością znakomicie zdajesz sobie sprawę z tego, jak nader istotne jest, aby właściwie dbać o niego zwłaszcza latem, gdy większość czworonogów - szczególnie z dłuższą sierścią niesamowicie się męczy.


Jeżeli chcesz dla swego psa jak najlepiej, wtedy musisz zapoznać się z naszymi poradami!


Odpowiednia karma


Latem może zmieniać się trochę zapotrzebowanie Twojego psa na różnego rodzaju składniki odżywcze - wtedy musisz skonsultować ze swoim weterynarzem, jaką dokładnie karmę powinieneś dawać swemu psu. Nader często polecana jest zwłaszcza karma dla psa Bosch, jednak zdecydowanie nie możesz podawać swojemu psu żadnej karmy w ciemno - to, że dana karma jest świetna dla konkretnego psa, nie oznacza, iż będzie ona również dobra dla Twego czworonoga.


Uważaj na Kleszcze!
Jeśli planujesz gdzieś wyjechać ze swoim przyjacielem lub po prostu często chodzicie na długie spacery do parku czy lasu, wtedy bez wątpienia musisz zaopatrzyć się także w preparaty na kleszcze.

Poznaj również inną bazę artykułów poruszających prezentowany temat - bez obaw - wejście za darmo (https://e-hunter.pl/ortopedyczne-legowisko-dla-psa-hunter-livingston), więc kliknij ten odnośnik.

Tutaj również polecamy skonsultowanie się z weterynarzem - zwłaszcza w kwestii tego, jak podawać konkretne preparaty na kleszcze konkretnemu zwierzakowi.


Pamiętaj także o wodzie!


Ryby w jeziorze
Author: Don DeBold
Source: http://www.flickr.com


Chcielibyśmy także przypomnieć o właściwie oczywistej rzeczy - Twój pies zawsze powinien mieć miskę z zimną wodą w zasięgu swego wzroku! Pamiętaj, żeby regularnie wymieniać wodę, gdyż jest to bardzo istotne dla Twego przyjaciela.


Jeśli o to zadbasz, wówczas zdecydowanie Twój pies będzie nader zadowolony i będzie mógł przetrwać praktycznie całe lato już bez żadnych problemów.

Tags: pies, czas, Kleszcze, karma