Gps dla kota lub psa? Tak to możliwe! Dobrze się przekonać, co daje taki nadajnik oraz czy jest sens go kupować

Posted on 06/06/2021 7:55am

Sporo ludzi myśli nad tym, by zakupić dla swojego pupila coś w stylu gps, przez co będziemy wiedzieć, gdzie nasz pupil jest obecnie w razie gdybyśmy nie mogli go znaleźć. Obecnie mamy do wyboru mikroczip i gps dla zwierząt, ale takie sprzęty nie działają w ten sam sposób. Czym więc się różnią?Czipy dla kota czy psa to układy scalone. Są niesamowicie małe, ich wielkość można porównać do ziarenka ryżu o rozmiarach 12 mm x 2,1 milimetrów. Znajduje się w jego wnętrzu zakodowany piętnastocyfrowy numer, który przypisuje się do naszego zwierzaka. To też przy pomocy tego kodu możliwa jest identyfikacja i rejestr zwierzaków, który można odnaleźć w dwóch bazach z danymi w Polsce. Jedną z nich będzie Safe Animal, kolejną Polskie Towarzystwo Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt.GPS jest obecnie powszechny, bo sporo osób tak znajduje drogę, szczególnie jeśli przemieszczamy się samochodem. Global Positioning System w związku z tym to system nawigacji satelitarnej, który obejmuje już właściwie w całości planetę. Lokalizator gps dla kota albo psa jest często w obroży - . To mały, mikroskopijny nadajnik, który umieszczony jest coraz częściej w wodoodpornym etui. Tego typu etui jest bardzo wygodne dla zwierzaka, nie obciąża bowiem obroży, nie jest więc to duży ciężar, który męczy mocno psa lub kota. Wiedzmy natomiast, że przy wybieraniu nadajnika gps powinniśmy sugerować się właściwą wielkością obroży.

Intrygujący tekst? Bardzo nam przyjemnie. Tym samym gorąco zapraszamy na (https://panko.pl/) naszą następną stronę, gdzie wyszukasz masę ekstra opisów.

pies
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com


Z założeniem tego sprzętu nikt nie powinien mieć problemu, tak więc nie musimy w tym celu wybierać się do weterynarza. Wraz z nadajnikiem właściciel zwierzęcia ma w zestawie również oprogramowanie na komputer albo telefon, przez co będzie w stanie zobaczyć aktualną lokalizację psa albo kota, jak również drogę, która obecnie jest przez zwierzaka pokonywana. Niestety takie lokalizatory to wciąż dość drogie gadżety - . W sieci co prawda można zakupić takie nadajniki już od dwustu złotych, natomiast cena renomowanego urządzenia wynosi około tysiąca złotych.

Na pewno lepiej kupować tego typu sprzęt w specjalistycznych punktach, w jakich dostaniemy też innego rodzaju artykuły, przykładowo kamery, nadajniki albo atrapy kamery zewnętrznej. Ten ostatni sprzęt może zainteresować osoby, które chcą zatroszczyć się o bezpieczeństwo własnego domu, niekoniecznie wydając na taki cel wielkie pieniądze.

Następna witryna, która ma newsy na poniższy temat da Ci możliwość, by pogłębić wiedzę. To ważne, zatem idź tutaj acana grasslands i wyczytaj dużo szczegółów.

Robienie zakupów w tego typu sklepach to gwarancja, że nasz sprzęt jest jakościowy.

Tags: kot, weterynarz, zwierzaki