Czy zaciekawi nas pastuch elektryczny dla psa?

Posted on 08/07/2018 7:19am

Jeżeli posiadamy psa i chcemy, aby wykonywał on określone komendy, a głównie, aby nie wybiegał poza obszar własnej posesji, to należy poświęcić wiele czasu, by go tego nauczyć.
Możemy jednakże to wszystko troszkę przyspieszyć, kiedy tylko okupimy się w dobre sprzęty, które będą go szkolić również wóWCzas, kiedy nas nie będzie obok.


Pastuch elektryczny dla psa (szczegóły tu: https://www.legovisko.pl/pl/c/Legowiska-dla-psow/13/) może okazać się świetnym rozwiązaniem


oświetlenia
Source: bc-injury-law.com


Purina
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chcemy wyuczyć psa (szerzej - https://legovisko.pl/pl/p/Legowisko-Ponton/47) podchodzenia do bramy, lecz już nie wychodzenia poza nią bez wyraźnego pozwolenia, to z pewnością należy mu zakupić pastuch elektryczny dla psa. Jest to odpowiednia obroża, która mało przyjemnym sygnałem elektrycznym, który okazuje się być na tyle delikatny, że nie robi żadnej szkody naszemu pupilowi, reaguje za każdym przypadkiem, jeżeli ten próbuje przekroczyć ustaloną przez nas granicę. Dzięki temu w stosunkowo niedługim okresie psiak uczy się, łączyć przyczynę oraz skutek, a więc będzie wiedział, że przechodzenie przez bramę skończy się nieprzyjemnym doznaniem, zatem tego nie wykona. Możemy okazać się być przekonani, że taki pastuch elektryczny dla psa będzie całkowicie bezpieczny, a warto w niego zainwestować, ponieważ dzięki niemu prędzej uzyskamy oczekiwane rezultaty.
Trzeba z niego korzystać podczas nauki psa, zwłaszcza że możemy go stosować do nauki różnych innych zachowań.

Tags: koń, WC, Impuls