Czemu powinno się karmić swoje zwierzęta dobrymi karmami, jakie zalety mają produkty firmy Purina.

Posted on 25/09/2021 8:26am

Wielu ludzi trzymając w domu psa czy kota będzie go karmić tym, co pozostaje po obiedzie i innych posiłkach. Lecz nie będzie to najlepsze wyjście i w dłuższym okresie czasu może spowodować problemy ze zdrowiem naszego pupila.
purina one
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com


Typowe posiłki zawierają sporo rozmaitych przypraw, pojawiają się także konserwanty i barwniki, co niestety nie jest pożądane dla futrzastych przyjaciół.

Czy zamieszczony tu wpis jest dla Ciebie ciekawy? Masz ochotę poznać dużo wiadomości na zbliżony temat? Więc kliknij tutaj i czytaj następny wpis.

Z tego też powodu jeśli chce się mieć w domu prawdziwe zwierzęta, a nie ich futrzane repliki, to obowiązkowo trzeba zadbać o ich należyte żywienie. Bardzo dobre będą tutaj specjalistyczne karmy, a jednym z najlepszych ich producentów jest Purina.

Kliknij na ten odsyłacz i zgłąb więcej szczegółów w ofercie - zamieszczone tam wiadomości pogłębią Twoją wiedzę na rozpatrywany w omawianym tekście temat!

Ma ona w ofercie produktowe linie dla zwierzaków w każdym wieku, między innymi psy zajadają się niesamowicie karmami z serii pro plan purina - napisał o tym.


Karmy dla psów i kotów mają liczne zalety, z tego też powodu są znacznie bardziej polecane niż domowe jedzenie. Przede wszystkim zawierają one odpowiednio zbilansowane składniki, dobrane nie tylko pod kątem konkretnego gatunku, ale także wieku. Przykładowo seria purina cat chow jest dostępna w wersji dla rosnących, młodych kotów, zwierząt dorosłych oraz seniorów. Każdy rodzaj karmy dostosowany jest do konkretnych potrzeb zwierząt, z uwzględnieniem witamin, minerałów i zapotrzebowania na kalorie.
Dane serie z tej firmy nieco się różnią od siebie, choć wszystkie trzymają jakościowe normy. Na przykład purina one (purina one) ma w swoim składzie formułę Actilea, jaka znacznie wspomaga odpornościowy układ zwierząt.

Tags: czas, problemy, domu, czasu, produkt