Czas na aranżację Twojego ogrodu i balkonu - poczuj się jak w raju

Posted on 11/12/2020 11:48am

Lato co prawda idzie ku zakończeniu, ale gorąca aura wcale nas nie opuszcza. Wieczory są już szybsze, ale z pewnością można je wykorzystać na siedzenie przy grillu. Hitem grili u moich znajomych, którzy mieszkają dość na przedmieściach są rewelacyjne grillowane pieczarki.

Aranżacja tarasu
Author: Ikea
Source: Ikea
Sposób ich przyrządzenia jest niezwykle prosty. Od kapeluszy oddzielamy nóżki, zapełniamy je drobno startym żółtym serem, dokładamy skrojoną w ćwiartki oliwkę i niewiele przyprawy warzywnej (wystarczy szczypta!). Kolejnym łatwym do przygotowania specjałem z grilla jest cukinia - kliknij i sprawdź.

Wystarczy skroić ją w grube plasterki. Wiadomo, można ją także całą noc bejcować w marynacie. Do jej zrobienia potrzebujesz jedynie oliwy z oliwek i ulubionych ziół. Ja np. zawsze używam zioła prowansalskie, sól i pieprz. Plastry zostawiam w tej zalewie i daję na noc do lodówki. Jednak moim ulubionym przysmakiem z grilla są szaszłyki. Z tym, że te już muszą być z mięsem. Preferuję te z piersią z kurczaka – jest delikatna, nie zawiera prawie tłuszczu, i jest bardzo zdrowa. Kroję ją w średniej wielkości kawałki, marynuję nocą w zaprawie z oliwy i przyprawy do kurczaka, a następnie nabijam na patyczki wraz z pomidorem, papryką, zieloną cebulą i ogórkiem.

Jakiś czas temu moim znajomym wpadła na konto premia i w końcu mają możliwość jakoś urządzić nasze miejsce spotkań. Wymarzyli sobie, że będzie to taras w stylu śródziemnomorskim - stwórz śródziemnomorsi taras. Poczynili już wstępny projekt, buszują w sklepach, a w piwnicy są już płytki.

Sprawdź naszą stronę. Masz możliwość poczytać tam kolejne interesujące wpisy. Więc kliknij, aby zobaczyć więcej informacji na podobny temat.

Specjalista zaproponował im kilka ładnych krzewów, które będą rosnąć w donicach. Na wiosnę kroi się otwarcie sezonu grillowego w stylu śródziemnomorskim.

Może ciekawe okażą się dane, które zawiera proponowana treść. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, to wejdź tu i starannie sprawdź te wiadomości.Tags: grill, oliwki, mięso, piwnica, pieczarka